تعمیرات ماشین های اداری

تعمیرات ماشین های اداری

تعمیرات ماشین های اداری
تعمیرات ماشین های اداری

فروشگاه ایران تعمیر

 

تعمیر پرینتر ،تعمیر فکس،تعمیر دستگاه فتوکپی،تعمیر اسکنر

شرکت ایران تعمیر با توجه به سابقه درخشان در زمینه تعمیرات و آموزش کلیه ماشین های اداری از جمله تعمیرات پرینتر ، تعمیرات فکس ، تعمیرات اسکنر ، تعمیرات دستگاه فتوکپی ، با داشتن نیروهای مجرب و متخصص خدمات شایان توجهی در تمامی نقاط تهران و شهرستان ها دارد. این شرکت در کلان شهر تهران برای تعمیر انواع پرینتر، تعمیر فکس ، تعمیر  اسکنر و تعمیر  فتوکپی در صورت تمایل مشتریان اقدام با اعزام نیروی متخصص جهت تعمیرات می نماید، مشتریان محترم میتوانند جهت تسریع در تعمیرات دستگاه خود را به این شرکت ارسال نمایند تا در مدتی کوتاه و کیفیتی عالی تعمیرات بر روی دستگاه صورت گرفته و برای مشتری ارسال گردد. چنانچه تعمیرات دستگاه در شهرستان ها باشد با توجه به شهر مذکور اگر تکنسین های ما در آن شهر مستقر باشند آن ها را جهت ارائه خدمات به محل مشتری اعزام می نماییم. خدماتی که ایران چاپگر برای مشتریان  خو دارد گارانتی دستگاه تعمیری میباشد و ارائه گزارشی از سوی تکنسین ما برای مشخص شدن وضعیت دستگاه این شرکت خدمات ویژه برای م شرکت هایی که به صورت دوره ای با این شرکت جهت تعمیرات ماشین های اداری خود قرارداد ببندند، از این قرار است.

 

۱-ارسال پیک رایگان.

۲-حذف هزینه ایاب و ذهاب.

۳-قیمت تعمیرات تا ۲۰% پایین تر از قیمت بازار.

۴-پشتیبانی و مشاوره ۲۴ ساعته در تمامی طول هفته

۵-عیب یابی تخصصی دستگاه و اعلام شرح وضعیت به مشتری

۶-گارانتی دستگاه های تعمیری در مدت زمان اعتبار قرارداد.

مجموعه ایران تعمیر جهت تعمیر پرینتر hp در محل، تعمیر فکس در محل، تعمیر اسکنر در محل، تعمیر انواع فتو کپی در محل آماده ارائه خدمات می باشد.

تعمیرات پرینتر در برند های مختلف و انواع مختلف از جمله پرینتر لیزری پرینتر جوهر افشان و تعمیرات پرینتر های حرارتی، تعمیرات فکس در مدل ها و برند های مختلف ،تعمیرات اسکنر از نوع adf و فلت و تعمیرات دستگاه فتوکپی در برند ها و انواع مختلف با قیمت های مناسب و ضمانت قسمت های تعمیر شده در تخصص ما می باشد.

تعمیرات ماشین های اداری

دانستنی ها :

تونر شارژ یا پودر شارژ جیست؟

تونر شارژ از مواد مصرفی پرینتر لیزری می باشد همانند جوهر در پرینترهای جوهرافشان، تونر شارژ به صورت پودر می باشند و داخل مخزن تونر کارتریج های لیزری قرار میگیرند و توسط قسمت لیزر پرینتر بر روی کاغذ قرار میگیرند و فرایند تصویر سازی را بوجود می آورند.

قطعه درام (یکی دیگر از دیگر مواد مصرفی پرینتر لیزری و دستگاه فتوکپی) می باشد که وظیفه انتقال تصویر بر روی کاغذ را دارد، در واقع تونر شارژ (پودر) را بروی سطح کاغذ انتقال می دهد، و اگر در این فرایند از تونر بی کیفیت و متفرقه استفاده شود تونر بر روی سطح درام چسبیده و قطعه فوم رولر توانایی پاک سازی سطح درام را نخواهد داشت و در تصویر مشکل زمینه زدن بوجود می آید، از این رو پیشنهاد می شود برای شارژ کردن کارتریج پرینتر لیزری از تونرهای بی کیفیت استفاده نشود.
تونر شارژ به دو صورت تونر مشکی و تونر رنگی در بازار عرضه می گردد که برای چاپ سیاه و سفید و چاپ رنگی کاربرد دارند.